Rozmiar buta czy długość stopy?

Jak wybrać prawidłowy rozmiar bucików niemowlęcych?

Właściwy rozmiar bucików niemowlęcych to bardzo ważna sprawa. Pisaliśmy już o tym w jaki sposób mierzyć stópki dziecka i dobierać właściwy rozmiar bucików, jednak nie dla wszystkich jest to łatwe i oczywiste to postanowiliśmy temat trochę rozwinąć i wprowadzić pewne ułatwienie. Każda firma ma swoją rozmiarówkę, więc nie zawsze można się przyzwyczajać do jednego rozmiaru. Dodatkowo Lilitup jest jedną z niewielu firm na rynku, które oferuje rozmiar 17.

Przede wszystkim rozmiary, które podajemy w naszej tabeli rozmiarów określają długość stopy w centymetrach. To oznacza, że nie trzeba dodawać 0,5,  czy nawet 1 cm. Wystarczy do tej długości dodać grubość skarpetki (maksymalnie 3 mm). Buciki do nauki chodzenia Lilitup są wykonane w całości z miękkiej, naturalnej skóry, dzięki temu są wygodne, łatwe w zakładaniu i nie uciskają stopy malucha. Ten materiał pozwala również swobodnie oddychać skórze dziecka, więc nie ma problemu z nadmierną potliwością i ewentualnymi odparzeniami.

Zmierzenie stópki dziecka może czasem stanowić dla rodziców spory problem. Wiemy jak ruchliwe potrafią być dzieci, więc bardzo trudno jest zmierzyć im stopę dokładnie. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że zakupy w internecie, bez możliwości przymierzenia obuwia są pewnym ryzykiem. Oczywiście w ciągu 14 dni można zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny, jednak wiadomo, że organizowanie wysyłki zwrotnej może być pewnym kłopotem. Dlatego też przedstawiamy Wam nasze rewolucyjne narzędzie do mierzenia rozmiaru, czyli Rozmiaromierz ?. Tylko teraz i tylko u nas możesz mieć to narzędzie zupełnie za darmo. Po prostu zapisz ten plik na swoim komputerze, wydrukuj na swojej drukarce i gotowe. Teraz możesz sprawdzić w jaki rozmiar naszych bucików stopa Twojego dziecka się zmieści.

Kliknij w obrazek aby pobrać pdf.

Rozmiaromierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.