Sposoby płatności i wysyłki

logo-idea-S
Możesz wykonać zwykły przelew na nasze konto w Idea Banku w wybranej przez siebie chwili oraz w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Numer konta znajdziesz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Logo tpay.com
Tpay (dawniej Transferuj.pl) to system szybkich przelewów. Jeśli masz konto internetowe to ta opcja jest dla Ciebie. Jeśli nie wiesz jak to działa kliknij w logo.

PayPal Logo
Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową lub debetową to wybierz PayPal. Nie musisz mieć założonego konta w tym serwisie by z niego skorzystać. Dodatkowym atutem jest możliwość opłacenia przesyłki zwrotnej jeśli zrezygnujesz z zakupu. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Koszty wysyłki

KosztCzas dostawy*
Poczta Polska ekonomiczny7,50 zł3 dni robocze
Poczta Polska priorytet8,30 zł2 dni robocze
Paczkomat9 zł2 dni robocze
Kurier 4812 zł2 dni robocze
Kurier16 zł1 dzień roboczy
Przesyłka zagraniczna19 zł

Powyższa tabela dotyczy wysyłek na terenie Polski. Osoby z Warszawy mają również możliwość wybrania odbioru osobistego. Realizujemy również wysyłki zagraniczne do każdego kraju na świecie. Wszystkie przesyłki zagraniczne obsługiwane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

* Wszystkie terminy podane w tabeli są czasami deklarowanymi przez przewoźników, co oznacza, że nie jest to w żaden sposób gwarantowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *