Sposoby płatności i wysyłki

logo-idea-S
Możesz wykonać zwykły przelew na nasze konto w Idea Banku w wybranej przez siebie chwili oraz w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Numer konta znajdziesz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Logo tpay.com
Tpay (dawniej Transferuj.pl) to system szybkich przelewów. Jeśli masz konto internetowe to ta opcja jest dla Ciebie. Jeśli nie wiesz jak to działa kliknij w logo.

PayPal Logo
Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową lub debetową to wybierz PayPal. Nie musisz mieć założonego konta w tym serwisie by z niego skorzystać. Dodatkowym atutem jest możliwość opłacenia przesyłki zwrotnej jeśli zrezygnujesz z zakupu. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Koszty wysyłki

Koszt Czas dostawy*
Poczta Polska ekonomiczny 7,50 zł 3 dni robocze
Poczta Polska priorytet 8,30 zł 2 dni robocze
Paczkomat 9 zł 2 dni robocze
Kurier 48 12 zł 2 dni robocze
Kurier 16 zł 1 dzień roboczy
Przesyłka zagraniczna 19 zł

Powyższa tabela dotyczy wysyłek na terenie Polski. Osoby z Warszawy mają również możliwość wybrania odbioru osobistego. Realizujemy również wysyłki zagraniczne do każdego kraju na świecie. Wszystkie przesyłki zagraniczne obsługiwane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

* Wszystkie terminy podane w tabeli są czasami deklarowanymi przez przewoźników, co oznacza, że nie jest to w żaden sposób gwarantowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.